29.11.2022
Jana Kodymová DiS.

Pomáhat je radost

Společenský večer Pomáhat je radost se uskuteční 1. prosince od 19 hodin v Koloseu v Liberci – Pavlovicích. Přijďte se radovat i vy!
Rezervace vstupenek a další informace : alena.annolk@seznam.cz, nebo na tel. 737 233 889.

Organizuje ho Asociace nestátních neziskových organizací Libereckého kraje (ANNOLK) a Dobrovolnické centrum Libereckého kraje ADRA ve spolupráci s obecně prospěšnou organizací MCU Koloseum s finanční podporou Libereckého kraje a také statutárního města Liberec.

„Jsem velmi rád, že máme možnost tímto způsobem poděkovat všem dobrovolníkům a pracovníkům v sociálních službách, kteří celý rok vykonávají velice záslužnou práci, ale ne vždy se jim za ni dostává dostatečného ocenění. Těším se na příležitost se všemi se setkat, popovídat si a třeba si i zatančit,“ uvedl Jiří Ulvr, krajský radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.

Na začátku letošního roku se mi Alena Kejzarová (ANNOLK) svěřila s myšlenkou zrealizovat společenský večer pro neziskové organizace a zároveň také pro dobrovolníky a pečující. Jsem moc ráda, že od myšlenky došlo k činům. A tak společná akce proběhne tento čtvrtek v libereckém Koloseu. Jako člověk, který se přes 20 let pohybuje v sociální oblasti vím, že role neziskových organizací, dobrovolníků a pečujících je nezastupitelná a velmi potřebná. Společenský večer vnímám jako poděkování všem za jejich skvělou činnost a děkuji organizátorům za přípravu,"  uvádí Martina Teplá, náměstkyně primátora pro sociální záležitosti. 

Spolupráce mezi ANNOLK a libereckou pobočkou ADRA nově vznikla v roce 2022 a během roku uspořádaly tyto organizace mnoho akcí. S podporou Libereckého kraje například Týdny pro neziskový sektor v Krajské vědecké knihovně Liberec nebo Den dobrovolnictví v liberecké zoo.

Slavnostním večerem provede moderátor Lukáš Váňa a jako hudební doprovod zahraje Bohemia Universal Band. Představí se také soubor bicích nástrojů Aries a tanečníci ze spolku Jizerský bodlák.

Akce je otevřena veřejnosti. Vstupné je dobrovolné a poputuje na úhradu organizačních nákladů večera.
Rezervace vstupenek a další informace : alena.annolk@seznam.cz, nebo na tel. 737 233 889.

Zdroj:
https://www.kraj-lbc.cz/aktuality/dobrovolnikum-podekuji-bubenici-i-tancici-vozickari-n1118847.htm

 

 

Nastavení cookies